Skip to Secondary Navigation Skip to Main Content

Current Domain

Languages

Teşekkür Yazısı - Sizi görüşmeye çağıran kişilere yollayınız

Güleryüz Sokak No: 36/10
34660 Üsküdar - İstanbul
21 Şubat 2011

 

Sayın Cem Kızılağaç
Personel Müdürü
Kültür Yayınevi
Bağdat Caddesi No: 80
34883 Bostancı - İstanbul

 

Sayın Cem Kızılağaç:

Yazı İşleri Asistanı pozisyonu ile ilgili benimle dün yaptığınız görüşme için çok teşekkür ederim. Sizinle tanışmak ve deneyimlerinizi öğrenmek beni çok memnun etti. Ayrıca, işyerinizdeki diğer asistanlarla tanışmak da benim için son derece yararlı oldu. Bu toplantıları organize ettiğiniz için çok sağolun. 

Hedef Üniversitesi'nden aldığım eğitimimin ve üniversite gazetesine çalıştığım sürede edindiğim liderlik ve editörlük deneyimimin beni yayın dünyasına oldukça iyi hazırladığından eminim. Bundan başka, kitap yayımcılığı alanına olan yoğun ilgimden kesinlikle kuşku duymuyor ve bu alanda kendimi geliştirme konusunda kararlıyım. 

Bu vesileyle, ihtiyacınız olan pozisyonda ekibinizle birlikte çalışmaya ne kadar hevesli olduğumu tekrar belirtmek istiyorum. Bir ekipte koordineli çalışmanın ne kadar önemli olduğunun çok iyi bilincindeyim. 

Kısaca, Kültür Yayınevi'nde deneyimlerimi kullanarak katkı sağlamak istiyorum. İş deneyimimle ilgili bana soracağınız başka şeyler olursa beni 0 (533) 674-2682 no'lu cep telefonumdan aramaktan çekinmeyiniz. Görüşmemiz ve ilginiz için tekrar çok teşekkür ederim. Sizden en kısa zamanda haber almayı ümit ediyorum. 

Saygılarımla,

 

Mete Höyük

 

2.9
Ortalama: 2.9 (20 votes)
Sizin değerlendirmeniz: Hiçbiri
© Yayım hakkı 2001 - 2016 One Global Economy Corporation